معرفی سفیر یا نمایندگی
اخبار > برنامه ریزی جهت برگزاری هفته فرهنگی اقتصادی قم در لبنان


  چاپ        ارسال به دوست

برنامه ریزی جهت برگزاری هفته فرهنگی اقتصادی قم در لبنان

آقای حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم روز یکشنبه 19 فروردین در جلسه ستاد هفته فرهنگی اقتصادی استان قم در کشور لبنان با اشاره به برنامه‌ها و فعالیت‌های اداره کل ارشاد قم گفت: اجرای تواشیح و قرائت قرآن توسط قاریان بین‌المللی ، اجرای نمایش‌ با موضوع دفاع از حق و محکومیت غاصب و همچنین معرفی ناشران و کتاب‌های برتر از برنامه‌های ما در این هفته است.

وی ادامه داد: استفاده از ظرفیت‌های هنرهای تجسمی استان قم از دیگر برنامه‌هایی است که برای این هفته پیش‌بینی کرده‌ایم و در همین راستا روزانه سه ساعت کارگاه‌های آموزشی در زمینه‌های هنر‌های تجسمی برگزار خواهد شد.

حسینی‌کاشانی گفت: اکران فیلم‌های مستند کوتاه و اهدای بسته‌های فرهنگی با هدف معرفی ظرفیت‌های استان قم از از دیگر برنامه‌هایی است که در لبنان خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم عملکرد مطلوبی در این نمایشگاه داشته باشیم تصریح کرد: باید تلاش کنیم تا فعالیت‌های ما در هفته فرهنگی اقتصادی لبنان جنبه بیرونی داشته باشد و باید ظرفیت‌های استان قم را در این رویداد بین‌المللی معرفی کنیم.

در این جلسه همچنین آقایان ظریفیان مدیرکل مرکز پژوهش های اسلامی صداوسیما و خامه‌یار معاون بین‌الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، گزارشی از برنامه های در نظر گرفته شده برای هفته فرهنگی قم در لبنان ارائه دادند.


١٢:٣٠ - 1397/01/23    /    شماره : ٥٠٩٧٥٠    /    تعداد نمایش : ١٥٠خروج
وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو | تصاویر