معرفی سفیر یا نمایندگی
اخبار > دیدار رئیس جهاددانشگاهی استان قم با سرپرست نمایندگی وزارت امور خارجه در استان قم


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار رئیس جهاددانشگاهی استان قم با سرپرست نمایندگی وزارت امور خارجه در استان قم

آقای محمد حیدری رئیس جهاددانشگاهی واحد استان قم روز شنبه 18 فروردین ماه با آقای مجید کیانی نژاد سرپرست نمایندگی وزارت امور خارجه در استان قم دیدار و گفتگو کرد.
 
آقای حیدری در این دیدار ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و متقارن شدن آن با ماه مبارک رجب ابراز امیدواری کرد: با عنایت ویژه مسئولین و مردم نسبت به حمایت از کالای ایرانی، شاهد رونق و شکوفایی صنایع داخلی باشیم.
 
رئیس جهاددانشگاهی قم، با اشاره به دستآورد های عظیم این نهاد انقلابی در عرصه های مختلف پزشکی و صنعتی خاطر نشان کرد: در هر زمینه ای که مورد نیاز استان باشد آمادگی خدمت رسانی داریم و از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.
 
آقای کیانی نژاد نیز در این دیدار با تبریک سال جدید ابراز امیدواری کرد با همت مردم و مسئولین از وابستگی های صنعتی و اقتصادی کشور کاسته و بر استقلال نظام مقدس جمهوری اسلامی افزوده شود.
 
وی تصریح کرد: جهاددانشگاهی نهادی انقلابی است که با تولید علم و ثروت در عرصه های گوناگون گام های ارزشمندی در راستای نیل به این هدف ارزشمند برداشته است.
 
در ادامه این دیدار دو طرف ضمن اعلام آمادگی همکاری در زمینه های مختلف ابراز امیدواری کردند این همکاری ها در سال جدید باعث شکوفایی و رونق در شهر مقدس قم باشد.
 
از جمله زمینه های همکاری عنوان شده در این دیدار میتوان به همکاری در گسترش صنعت توریسم درمانی، و برگزاری نشست های علمی و تخصصی حوزه معماری و شهرسازی جهت بهبود فضای شهری گردشگر پذیر استان قم اشاره کرد.


١٠:٤١ - 1397/01/28    /    شماره : ٥١٠٤٣٥    /    تعداد نمایش : ٢٤٧خروج
وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو | تصاویر